Veli Görüşme Saatleri – İlkokul

2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
TED POLATLI İLKOKUL-ORTAOKULU
ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ

Adı Soyadı Branşı Gün Görüşme Yeri Saat
Rukiye YILMAZ Sınıf Öğretmeni Cuma Veli  Görüşme Odası 08.30-09.10
İsmail KAYMAK Sınıf Öğretmeni Çarşamba Veli  Görüşme Odası 09.20-10.00
Neriman ACAR Sınıf Öğretmeni Çarşamba Veli  Görüşme Odası 08.30-09.10
Merve Vural Sınıf Öğretmeni Cuma Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Saime ÖZGENOL Sınıf Öğretmeni Çarşamba Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Meltem BAY Sınıf Öğretmeni Çarşamba Veli  Görüşme Odası 11.00-11.40
Neşe TOKER Sınıf Öğretmeni Cuma Veli  Görüşme Odası 09.20-10.00
Ceyda KORKMAZ İngilizce Öğretmeni Pazartesi Veli  Görüşme Odası 08.30-09.10
Cansu KARAKUŞ İngilizce Öğretmeni Salı Veli  Görüşme Odası 11.00-11.40
Amir Hosseini İngilizce Öğretmeni Salı Veli  Görüşme Odası 15.40-16.20
Onur AKGÜN İngilizce Öğretmeni Cuma Veli  Görüşme Odası 14.00-14.40
Aykut TÜRKMENOĞLU İngilizce Öğretmeni Pazartesi Veli  Görüşme Odası 12.20-13.00
Gökselin GÖKŞEN İngilizce Öğretmeni Cuma Veli  Görüşme Odası 13.10-13.50
Dalton LESLEY İngilizce Öğretmeni Salı Veli  Görüşme Odası 12.20-13.00
Mehmet TAŞÇIOĞLU Türkçe Cuma Veli  Görüşme Odası 12.20-13.00
Betül SAYDEMİR Türkçe Perşembe Veli  Görüşme Odası 13.10-13.50
Yağmur PÜSKÜLLÜOĞLU Matematik Salı Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Büşra VAPURCU Matematik Pazartesi Veli  Görüşme Odası 14.50-15.30
Semia ŞARK Fen Bilgisi Çarşamba Veli  Görüşme Odası 14.00-14.40
Yasemin TAŞÇIOĞLU Fen Bilgisi Pazartesi Veli  Görüşme Odası 11.00-11.40
Yelda ÇETİN Sosyal Bilgiler Çarşamba Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Mahmut ERDOĞAN Din Kültürü ve Ahlak Pazartesi Veli  Görüşme Odası 13.10-13.50
Behzat ŞİMŞEK Beden Eğitimi Pazartesi Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Esra KONYALI Beden Eğitimi Cuma Veli  Görüşme Odası 10.10-10.50
Kemal DORU Bilişim Teknolojileri Salı Veli  Görüşme Odası 08.30-09-10
Demircan ÇELİK Bilişim Teknolojileri Perşembe Veli  Görüşme Odası 09.20-10.00
Didem KOÇAK Müzik Çarşamba Veli  Görüşme Odası 09.20-10.00
Gülşah IRKIÇATAL Görsel Sanatlar Cuma Veli  Görüşme Odası 11.00-11.40
Levin ÖZDÜZENCİLER Almanca Perşembe Veli  Görüşme Odası 12.20-13.00

Ansolon